SİLVER PELET YAKITLI BRÜLÖR SİSTEMLERİ

Pelet Brülörü nedir? Kalorifer kazanlarına ve tüm ısı kazanlarına hava ile peleti karıştırarak yakıp, otomatik çalışan-duran ekonomik ve ekolojik ısı üretim cihazıdır.

15 Yıllık Tecrübe

KALORİFER KAZANLARI | FIRINLAR |ENDÜSTRİYEL KAZANLAR

SİLVER PELET BRÜLÖR

15 yıllık tecrübe, teknoloji ve kalitemizle hizmetinizdeyiz.

2019 yılında pazardan, katı yakıt ateşleme sistemlerine gelen yüksek talep ile tam ve yarı otomatik pelet yakıt brülörlerini üretim satış ve pazarlama üzerine de faaliyetlerine başlayan Silver Pelet Brülör tecrübeli kadrosu ve geçmişten gelen tecrübesi ile yoluna emin adımlarla büyüyerek devam etmektedir.

KALORİFER KAZANLARI | FIRINLAR |ENDÜSTRİYEL KAZANLAR

SİLVER PELET BRÜLÖR

Satışını yaptığımız ürünler ihtiyaca göre özel ölçülerde, alternatif çeşitlerde üretilmekte ve Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. Toptan satış, fiyat avantajı, yılların tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ön planda tutan, bütün talep ve ihtiyaçları karşılayacak ürün yelpazesine sahip olmak ve bu ürünlerin ulaşımını sağlayarak yurt genelinde lider kuruluş olmaktır.

Enerji fiyatları her yıl yükseliyor gelecek yıllarda da enerji fiyatlarında yüksek artışlar olacağı öngörülüyor. Bunun için size farklı alternatifler sunuyoruz. Biz sizler için doğalgaz ve kömürden %20 ila %40 arasında enerji tasarrufu sağlayan yeni katı yakıt ısıtma sistemlerini üretiyoruz. Merkezi ısıtma sistemleri ve kat kaloriferi sistemlerinde kullanabilirsiniz.

SİLVER PELET BRÜLÖR | PELET YAKITLI BRÜLÖR SİSTEMLERİ

Biz sizler için en az doğalgaz kadar temiz ve kullanımı kolay, Yanma sonucunda % 4 oranında kül bırakan, doğalgaz ve kömürden %20 ila %40 arasında enerji tasarrufu sağlayan yeni katı yakıt ısıtma sistemlerini üretiyoruz.

ÜRÜNLER
counter-img-1
14

Yıllık Tecrübe

counter-img-4
5

Uzman Personel

counter-img-3
36

Parça Boyama Ayda

counter-img-4
100

Müşteri Memnuniyeti

Call Now Button